APA Citation

Jan Zlatoústý, s., Cyprianus, s., Hrubý z Jelení, Ř., Kornel ze Všehrd, V., & Bakalář, M. (1501). Skonawagij se Knihy cžtwery Dwo ge s Jana Zlatousteho: Prwnije gsu O naprawenij padleho A druhe na tu to řecž Ze žadny vražen byti nemuož než sam od sebe ; Cypriana pak swateho teež Knihy dwoge Gedny o potupe nij swieta A Druhee wyklad na Otcže naš A to Leta Božieho T ccccci]. [Plzeň: Mikuláš Bakalář.

Chicago Style Citation

Jan Zlatoústý, svatý, svatý Cyprianus, Řehoř Hrubý z Jelení, Viktorin Kornel ze Všehrd, and Mikuláš Bakalář. Skonawagij Se Knihy Cžtwery Dwo Ge S Jana Zlatousteho: Prwnije Gsu O Naprawenij Padleho A Druhe Na Tu to řecž Ze žadny Vražen Byti Nemuož Než Sam Od Sebe ; Cypriana Pak Swateho Teež Knihy Dwoge Gedny O Potupe Nij Swieta A Druhee Wyklad Na Otcže Naš A to Leta Božieho T Ccccci]. [Plzeň: Mikuláš Bakalář, 1501.

MLA Citation

Jan Zlatoústý, svatý, et al. Skonawagij Se Knihy Cžtwery Dwo Ge S Jana Zlatousteho: Prwnije Gsu O Naprawenij Padleho A Druhe Na Tu to řecž Ze žadny Vražen Byti Nemuož Než Sam Od Sebe ; Cypriana Pak Swateho Teež Knihy Dwoge Gedny O Potupe Nij Swieta A Druhee Wyklad Na Otcže Naš A to Leta Božieho T Ccccci]. [Plzeň: Mikuláš Bakalář, 1501.

Warning: These citations may not always be 100% accurate.